Organizator:

Warsztaty z wypieku pieczywa dla dzieci

Podziel się

Zapraszamy na warsztaty wypieku bułeczek dla dzieci! Mini piekarenkę znajdziecie w pawilonie 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza najmłodszych na warsztaty "Tradycja i smak polskiego pieczywa". Te interaktywne zajęcia w strefie edukacyjnej to doskonała okazja, aby odkryć tajemnice procesu tworzenia chleba oraz zagłębić się w fascynujący świat pracy piekarza. Podczas warsztatów najmłodsi uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się również z różnymi etapami powstawania pieczywa – od surowych składników, poprzez tajniki wyrabiania ciasta, aż do magicznego momentu, gdy świeżutkie bułeczki opuszczają piec. Będzie to nie tylko wyjątkowa lekcja o polskich tradycjach piekarskich, ale także okazja do odkrywania zmysłów poprzez aromaty i smaki. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych inspirujących warsztatach i doświadczenia niezapomnianych chwil podczas targów Smaki Regionów. Piekarenka będzie dla was czynna w piątek i sobotę, 29-30 września. Wypatrujcie sfery edukacyjnej i Minipiekarni dla dzieci. Niech najmłodsi poczują się jak prawdziwi piekarze! 

Minipiekarnię znajdziecie w pawilonie 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 
Wstęp na wydarzenie jest wolny.