Organizator:

O targach

Podziel się

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie

Jedyne takie wydarzenie kulinarne w Poznaniu

Dla świadomych konsumentów

Szukasz oryginalnego jedzenia, sporządzonego z dawnych i sprawdzonych receptur? Przyjdź na Targi SMAKI REGIONÓW i poznaj smak najlepszych produktów - ekologicznych, przygotowanych w rytmie slow. Co roku ta unikatowa żywność, której nie znajdziemy na półkach sklepowych, a która ma wyjątkowy smak, prezentowana jest przez blisko 220 wystawców - lokalnych producentów z całej Polski.

Scena Kulinarna | gotowanie na żywo

Jak co roku, podczas targów Smaki Regionów, powstanie Scena Kulinarna. To tutaj mistrzowie kuchni będą gotować tradycyjne i regionalne potrawy! Na naszej scenie goszczą takie gwiazdy jak Mateusz Gessler, Jan Kuroń czy Robert Makłowicz. Występują tu też finaliści i laureaci popularnych programów kulinarnych takich jak Master Chef, a także lokalne stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich czy cechy.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak się przyrządzają dania doskonale znane w wybranych zakątkach Polski, posłuchać przy tym ciekawych historii o pochodzeniu dań, musisz koniecznie nas odwiedzić. Przy tej okazji dowiesz się, z czym najlepiej podawać daną potrawę.

To świetny sposób na poznanie dziedzictwa kulinarnego regionów. Oczywiście na końcu zaprosimy Was na degustację przygotowanych potraw. Zawsze jest wyjątkowo smacznie!

Atrakcje dla dzieci

Warsztaty, animacje, zgadywanki i smaczne przygody czekać będą na najmłodszych na targach SMAKI REGIONÓW. Wszystko po to, by poprzez zabawę nauczyć dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz pokazać, jak różnorodna jest kuchnia polska.