Organizator:

Tak mijał pierwszy dzień targów

Podziel się

Tradycyjnie jak co roku, w ostatni tydzień września w Poznaniu rozpoczęły się najsmaczniejsze targi roku.

Smaki Regionów, bo to o nich mowa, to wielka uczta regionalnej polskiej kuchni, tradycyjnych receptur oraz niepowtarzalnego smaku i aromatu.

 

Tegoroczna edycja obfituje w smakołyki dostarczone przez 220 wystawców ze wszystkich województw. Zobacz, jak minął pierwszy dzień targów.

 

Tegoroczna edycja targów Smaki Regionów kusi zapachem i smakiem również dzięki gwiazdom sceny kulinarnej. Ola Ngyuen przyjechała do Warszawy w wieku siedmiu lat. Choć pochodzi z Wietnamu uwielbia nie tylko kuchnię azjatycką, ale też włoską i polską. Popisowym daniem Oli jest zupa z węgorzami. Została najmłodszą zwyciężczynią programu „MasterChef” w Polsce. W programie dała się poznać jako znawczyni smaków Azji i Europy. Po wygranej rozpoczęła praktyki w restauracji Mateusza Gesslera.

Tadeusz Müller miłość do gotowania odziedziczył w genach. Z wykształcenia psycholog, który na co dzień zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem food conceptów. Syn Magdy Gessler w swoim programie „Z gruntu zdrowo” udowodni, że polskie warzywa i owoce to bezcenne źródło zdrowia i nieskończona inspiracja do tworzenia pysznych potraw. Tadeusz pojedzie na pola, by przekonać się na własne oczy, jak wyglądają uprawy, a w swojej kuchni pokaże przepisy na dania, które będą prawdziwymi bombami witaminowymi.

 

 

Oczywiście nie brakło też atrakcji dla najmłodszych, o które zadbał zespół animacje-dla-dzieci.pl oraz pokazów kina kulinarnego. Dziś emitowaliśmy "Facetów od kuchni".

 

Zapraszamy Was na jutro. Przed nami wręczenie Medali Targow Smaki Regionów, ponowne spotkanie z kucharzami na scenie kulinarnej i szereg innych atrakcji.