Organizator:

Smakujemy na MTP

Podziel się

Za nami pierwszy dzień Smaków Regionów 2021, najsmaczniejszego wydarzenia targowego w Polsce.

Sobota obfitowała w przepyszne potrawy, a także niesamowitą atmosferę, o czym świadczyła wysoka frekwencja, zarówno wystawców jak i zwiedzających. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli wczoraj wziąć udział w wielkim gotowaniu i degustacji przepysznego, tradycyjnego bigosu, zakosztować polskich, ekologicznych warzyw i owoców, a także dań mięsnych, nabiału oraz alkoholi. Na najmłodszych czekały natomiast warsztaty – Piekarenka.

W konkursie o medal Targów Smaki Regionów wzięło udział aż 88 wystawców. Wyniki poznamy dziś o godzinie 12:00 po uroczystym otwarciu targów. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu! Sobotnie wydarzenie to także pokaz gościa specjalnego Łukasza Konika, szefa kuchni znanego widzom jako juror w programie MasterChef Junior. Przepyszne potrawy, pokazy i konkursy to jednak nie wszystko. Dużym zainteresowaniem cieszył się koncert góralskiego zespołu Pogwizdani, który przygrywał będzie uczestnikom targów także dziś!

Jeżeli chcecie wziąć udział w prawdziwym święcie regionalnej kuchni, zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie dziś – 3.10. 2021, a także jutro – 4.10.2021.

 

 

 

Wydarzenie odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Głogowska 14, 60-734 Poznań ➡ Pawilon 3A.

WEJŚCIE – Brama nr 7 od ul. Grunwaldzkiej

WJAZD – Brama nr 6 od ul. Grunwaldzkiej