Organizator:

Chef Lorek gościem specjalnym na Smakach Regionów!

Podziel się

Jednym z głównych punktów programu tegorocznych targów Smaki Regionów będzie udział wyjątkowego gościa specjalnego, Laureniu "Lorek" Zediu, finalisty 7. edycji programu MasterChef Polska.

Chef Lorek ma nie tylko umiejętność przyrządzania wyśmienitych dań, ale także zaangażowanie w edukację przyszłych pokoleń kucharzy i wszystkich amatorów kulinariów. Pokazy przygotowane przez Chefa mają na celu promowanie odpowiednich nawyków konsumenckich oraz kreatywne podejście do wykorzystania produktów. Laurentiu dba o to aby podczas gotowania nie marnowała się żadna żywność, dlatego pokaże Wam swoje pomysły na wykorzystanie produktów, które w naszych kuchniach często są zagrożone marnotrawstwem.

Pokazy kulinarne z udziałem Lorka odbędą się w piątek, 29 września w godz. 10:30-16:00, a także w sobotę o godz. 10.15. W oba dni zapraszamy Was na Scenę Kulinarną, którą znajdziecie w pawilonie 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Smaki Regionów to doskonała okazja, aby nie tylko poznać kuchnię różnych regionów Polski, ale także czerpać inspirację od wspaniałego i pomysłowego kucharza jakim jest Chef Lorek.
W tym roku podczas wydarzenia można spróbować rarytasów aż 15 polskich województw, co zapewni Wam wyjątkową kulinarną podróż przez niemal wszystkie regiony naszego kraju. Oferowane na Smakach Regionów produkty są wytwarzane przez lokalnych producentów, którzy dbają o naturalność i autentyczność smaku. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!