Organizator:

Medal Targów Smaki Regionów

Konkurs o Medal Targów Smaki Regionów to prestiżowe wyróżnienie przyznawane corocznie producentom lokalnej i tradycyjnej żywności. Nagradzamy wystawców, którzy oferują najlepsze produkty pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego. Zachęcamy do udziału w edycji 2022!

Zaprezentuj swoje wyroby i zdobądź Medal Targów Smaki Regionów! 

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zawalcz o nagrodę dla Twojego najlepszego produktu! Wyróżnij się na tle innych producentów i pokaż szerszej publiczności swoje popisowe wyroby.

Medal Targów Smaki Regionów

O co chodzi w tym konkursie?

Chcemy docenić produkty żywności naturalnej i tradycyjnej, które istotnie wyróżniają się jakością i smakiem. Zapraszamy więc wszystkich naszych wystawców do zaprezentowania wyrobu, z którego jesteście najbardziej dumni.

W konkursie mogą wziąć udział produkty pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. Każdy uczestnik (wystawca) może zgłosić maksymalnie jedną potrawę. 

Jak się zgłosić?

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie uzupełnionej karty zgłoszeniowej na maila:

aleksandra.sobczynska

lub pocztą tradycyjną adres:

Aleksandra Sobczyńska - Smaki Regionów

Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z O.O.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Termin nadsyłania kart zgłoszeniowych: 19 września 2022.

W czasie Targów Smaki Regionów, należy dostarczyć gotowy produkt na obrady jury w sobotę, 24 września 2022 w pawilonie 3A na antresolę.

Kiedy wyniki konkursu?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas trwania Targów Smaki Regionów. Obrady jury odbywać się będą w pierwszy dzień imprezy, po dostarczeniu przez wystawców produktów konkursowych.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę, 25 września 2022, podczas uroczystej gali na scenie Targów Smaki Regionów.

Regulamin Konkursu Karta zgłoszeniowa - do edycji Karta zgłoszeniowa - PDF