Organizator:

Medal Targów Smaki Regionów

Konkurs o Medal Targów Smaki Regionów to prestiżowe wyróżnienie przyznawane corocznie producentom lokalnej i tradycyjnej żywności. Nagradzamy wystawców, którzy oferują najlepsze produkty pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego. Zachęcamy do udziału w edycji 2023!

Zaprezentuj swoje wyroby i zdobądź Medal
Targów Smaki Regionów! 

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zawalcz o nagrodę dla Twojego najlepszego produktu! Wyróżnij się na tle innych producentów i pokaż szerszej publiczności swoje popisowe wyroby.

O co chodzi w tym konkursie?

Chcemy docenić produkty żywności naturalnej i tradycyjnej, które istotnie wyróżniają się jakością i smakiem. Zapraszamy więc wszystkich naszych wystawców do zaprezentowania wyrobu, z którego jesteście najbardziej dumni.

W konkursie mogą wziąć udział produkty pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego. Każdy uczestnik (wystawca) może zgłosić maksymalnie jedną potrawę. 

Jak się zgłosić?

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do Międzynarodowych Targów Poznańskich poprawnie uzupełnionego zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie smaki-regionow.pl

Termin przesyłania zgłoszeń: 22 września 2023

W czasie Targów Smaki Regionów, należy dostarczyć gotowy produkt na obrady jury w piątek, 29 września 2023 do pawilonu 3A na antresolę.

Kiedy wyniki konkursu?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas trwania Targów Smaki Regionów. Obrady jury odbywać się będą w pierwszy dzień imprezy, po dostarczeniu przez wystawców produktów konkursowych.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w sobotę, 30 września 2023, podczas uroczystej gali na scenie Targów Smaki Regionów.

Regulamin Konkursu Zgłoś Produkt do Konkursu