Znamy laureatów Medalu Smaki Regionów

Podziel się

Konkurs o Medal Targów Smaki Regionów to prestiżowe wyróżnienie przyznawane corocznie porducentom lokalnej i tradycyjnej żywności. Do konkursu w tegorocznej edycji zgłosiło się 65 wystawców, prezentując produkty pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego.

 

Konkurs o Medal Targów Smaki Regionów to prestiżowe wyróżnienie przyznawane corocznie porducentom lokalnej i tradycyjnej żywności. Do konkursu w tegorocznej edycji zgłosiło się 65 wystawców, prezentując produkty pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego.

 

 

Jury pod przewodnictwem p. Jaroslawa Rzepy - wicemarszałka woj.zachodniopomorskiego w składzie:

 

  • Pan Marek Beer, Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Przewodniczący Komisji ds. Żywności.
  • Pan Kazimierz Porębski, Z-ca Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.
  • Pan Bogdan Ciepielewski, Dyrektor Biura Związku Województw RP.
  • Pan Bronisław Wesołowski, Prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego.
  • Pani Alicja Bojarska, Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
  • Pani Zofia Kochan, Dyrektor Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.
  • Pani Izabela Byszewska, Prezes Zarządu Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego.
  • Pan Katarzyna Zajączkowska, Główny Specjalista w Wydziale Oznaczeń Geograficznych Departamentu Rynków Rolnych MRiRW
  • Pan Dariusz Wawrzyniak, Dyrektor Grupy Porduktów MTP

na podstawie degustacji produktów oraz analizy nadesłanych zgłoszeń orzekła o przyznaniu następujących nagród:

 


Medal Targów Smaki Regionów:

1
Wielkopolskie
Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców W Strzałkowie Jogurt Śmietankowy Wiejski
2 Opolskie Leśniczówka Gościejowice Sp Zo.O. Salami Z Dzika Pepperoni
3 Lubuskie Salcum-Fixum Pasztet Z Królika
4 Mazowieckie Nalewki Staropolskie Karol Majewski I Współlnicy Sp. Z O.O. Nalewka Staropolska Świeża Wiśnia
5 Wielkopolskie Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Września

Serek Śmietankowy Ręcznie Wyrabiany

6 Mazowieckie Zielono Mi Agnieszka Jarośińska Borówka Amerykańska Konfitura Z Kwiatem Bzu Czarnego
7 Podkarpackie Bożena Wisła Gospodarstwo Agroturystyczne W Bukowcu Ser Solony Biały Z Beczki
8 Pomorskie Fungopol Sp. Z O.O. Sp. K. Zupa Podgrzybkowa
9 Warmińsko-Mazurskie Zaklad Wędliniarski Flis-Pol Jaroslaw Flis Wędzonka Miłomłyńska
10 Mazowieckie Eterno S.C. Mazowieckie Powidła Śliwkowe
11 Wielkopolskie Semco Sp Z O.O. Sp. K. Oleje Smakowe Bio
12 Warmińsko-Mazurskie Pasieka Ranczo W Kaczej Dolinie Miód Wielokwiatowy
13 Warmińsko-Mazurskie Grzegorz Jabłoński Pasieka Jabłońscy Miód Leśny
14 Łódzkie Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr Sok Jabłkowy Z Kałęczewa Z Sokiem Aloesowym Z Wysp Kanaryjskich Ekologiczny
15 Opolskie Nalewki Kresowe.Pl Stanisław Smarduch Duch Kniei
16 Warmińsko-Mazurskie "Qraś" Wędliny Robert Kurko Kiełbasa Wołowa Orzechowa
17 Zachodniopomorskie Gospodarstwo Rolne "Malinowy Ogród" Syrop "Malinowa Rozkosz"
18 Kujawsko Pomorskie Wytwórnia Musztardy Kcyńskiej Musztarda Kcyńska Miodowa
19 Śląskie   Ogródek Dziadunia Czesław Ślusarczyk Sp. J.  Barszczyk Czerwony Dziadunia 370g
20 Dolnośląskie Bielawska Wytwórnia Napojów Sp. Zo.O. Sp. Komandytowa Piwo Sowie Miodowe

 

Wyróżnienia:

 

1 MAZOWIECKIE KRZYSZTOF KOWALSKI SMALEC ZE ŚWINI ZŁOTNICKIEJ
2 POMORSKIE ZEN - JEDZ ZDROWO PASZTET Z KACZKI
3 POMORSKIE EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO PSZCZELARSKIE "EKO-BARĆ 1954" MIÓD GRYCZANY Z BIERNATKI