Organizator:

5 powodów dla których musisz przyjść na smaki Regionów

Podziel się

Wahasz się czy przyjść na Smaki Regionów? Podajemy 5 powodów, które przekonają Cię, że ta impreza na pewno Ci się spodoba!

Nieważne, jaki jest Twój stopień zainteresowania żywnością – czy jesteś kucharzem, blogerem, czy po prostu kochasz jedzenie. Smaki Regionów to najsmaczniejsza impreza tego roku, której nie możesz przegapić. Międzynarodowe Targi Poznańskie już 24-26 września będą przyciągać swoimi zapachami i aromatem całe województwo. Nadal się wahasz? Oto 5 powodów, dla których decyzja może być tylko jedna - będziesz na Smakach Regionów!

1. Smaki z całej Polski w jednym miejscu

Smaki, których spróbujesz, będą pochodzić niemal ze wszystkich polskich województw. W jeden dzień możesz przenieść się nad morze, a kilka minut później już w góry. Doznania smakowe będą niezapomniane. Każdy z naszych wystawców na pewno przygotuje specjalną degustację dla zwiedzających. A gdy danie Ci zasmakuje - możesz zakupić solidne zapasy do domu!

2. Gwiazdy na scenie

Mowa oczywiście o kulinarnej sławie, jaką będzie szwajcarski szef kuchni - Kurt Scheller. Zagości na scenie głównej, gdzie z pewnością pochwali się ciekawymi przepisami i kucharskimi wskazówkami. Ale nie tylko sławni kucharze zawładną sceną. Oprócz gastronomicznych walorów tej imprezy, zadbaliśmy też o te artystyczne i muzyczne. Aby wszystko lepiej smakowało przygrywać nam będą zespoły, m.in. Kapela Góralska Ciupaga - finalista programu Mam talent!

3. Niespotykana jakość produktów

Jak targi, to handel. Jak handel, to sprzedawcy. A ci w tym roku zdecydowanie dopiszą! To jedna z niewielu okazji, kiedy można zakupić produkty ekologiczne, z prostym i jasnym składem, bezpośrednio od producentów. Często to małe, rodzinne firemki, kultywujące lokalne tradycje. Próżno szukać tak dobrej jakości produktów na półkach popularnych marketów. Ale będą za to na Smakach Regionów!

4. Niepowtarzalny klimat

Zapach znajomych potraw, smak ulubionych dań z dzieciństwa, a do tego przyjemna, radosna muzyka. Wszystko to daje iście sielankowy klimat, który z pewnością każdy na miejscu poczuje. To będzie połączenie Zakopiańskich Krupówek, Sopockiego Monciaka z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Pyszne produkty, atrakcje dla dorosłych i dzieci. Jednym słowem - przepis na udany weekend. Wśród zwiedzających znajdziecie wielu celebrytów, dziennikarzy, kucharzy czy osoby, które podzielają waszą pasję, czyli po prostu dobre jedzenie. 😊

5. Za darmo - czyli uczciwa cena

Wydarzenie jest w 100% bezpłatne. Jedyne co, to trzeba przygotować się i być naprawdę głodnym, aby zmieścić w żołądku te wszystkie smakołyki. Nie masz zatem nic do stracenia. Smaki Regionów to świetny pomysł na niestandardowe spędzenie weekendu.

Jedno wiemy na pewno. Z tych targów nikt nie wyjdzie głodny! 

Smaki Regionów